Zamów organizację imprez firmowych w Krakowie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne lub pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, celem których zbudowanie głębszych więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, żeby celebrować zdobyte kontrakty, jak również różnorodne kursy, sympozja i gale dla wspólników biznesowych. Takie imprezy wymagają należytego planowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeśli nie posiadamy w firmie dużych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich gali, trzeba szukać ofert wynajęcia sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych uczestników eventu. Istotne jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoją estetyką do charakteru organizowanej uroczystości. Prestiżowe gale dla kontrahentów marki, podczas których świętowany jest jej szczególny sukces, nie powinny mieć miejsca w byle jakim lokalu. Powinno się w takich przypadkach urządzić event w nietuzinkowym miejscu, które ostatecznie zaakcentuje prestiż uroczystości. A jeżeli na imprezę poproszone będą osoby nie rezydujące w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, znajdującą się obok rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej – zapewnij gościom wzorową obsługę

W toku organizacji imprezy firmowej nie wolno nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak zapewnienie obecnym gościom zimnych oraz ciepłych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie powierzenie tego obowiązku solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowóz w umówiony punkt apetycznych dań dla uczestników, ale także pomoże w doborze menu i weźmie na siebie nakrycie stołów. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali należytej obsługi. Wypada zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim teamie zawodowych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania, a także kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]