Kraków agencja reklamowa. Więcej informacji na k-myk.pl

Akcje reklamowe winny być ważnym elementem podnoszenia rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy zajmujemy się świadczeniem usług, dystrybucją czy produkcją. Większe przedsiębiorstwa oraz korporacje mogą sobie pozwolić na utworzenie i utrzymanie własnych działów ds. reklamy, jednak małe biznesy, które z rzadka decydują się na akcje promocyjne, na ogół szukają wsparcia u zewnętrznych agencji marketingowych.

Co warto zlecić agencji marketingowej?

Agencja marketingowa to ekipa kreatywnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem umiejętności przydatnych w branży reklamowej. Poprzez zatrudnianie ekspertów bardzo dobrze orientujących się zarówno w obszarze kampanii reklamowych w internecie (klipy i animacje viralowe, social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (w tym DTP), agencja reklamowa gwarantuje klientom kompleksową obsługę. Młode przedsiębiorstwa mogą zlecić stworzenie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i szablonami akcydensów (wizytówki, obwoluty oraz papier firmowy), a te które posiadają już swoje logo mają pewność, iż będzie ono odpowiednio zastosowane w trakcie projektowania materiałów reklamowych – kalendarzy, billboardów, stoisk targowych bądź folderów. Agencja marketingowa przygotuje również ciekawe, unikalne artykuły na stronę www zamawiającego, jak również opracuje strategię komunikacji z klientami za pośrednictwem portali społecznościowych, jak Twitter, Facebook lub Instagram.

Kiedy warto rozważyć współpracę z agencją reklamową?

Usługi świadczone przez agencje reklamowe adresowane są w głównej mierze do podmiotów, które nie mają swojego działu promocji. Nie jest to jednak, że to jedyny model współpracy. Działanie agencji często polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w przedsiębiorstwie działowi ds. promocji. Jeśli więc nie ma on wprawy w przygotowaniu konferencji, spotkań z klientami lub targów, które z reguły wymagają skrupulatnego planowania, takie obowiązki może przejąć zewnętrzna agencja reklamowa. Może ona także posłużyć za narzędzie pomagające w budowie kompetentnego oraz zgranego zespołu pracowników – wystarczy powierzyć jej przygotowanie planu kursów czy też zaplanowanie warsztatów integracyjnych. Na rynku funkcjonują tysiące agencji marketingowych, należy jednak decydować się na współpracę z tymi, które zapewniają dostęp do obszernego grona kompetentnych specjalistów. Pozwala to na powierzenie wszystkich działań promocyjnych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszą kontrolę nad wizerunkiem marki oraz spójnością kampanii.

Nasze dane teleadresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]