Na lastrada.pl sprawdzisz, jak zamówić catering w Krakowie.

Kiedy planujesz ważne wydarzenie firmowe bądź rodzinne, na które spraszasz znaczną liczbę uczestników, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski i soki w hipermarkecie – duże wydarzenia zazwyczaj potrzebują właściwej oprawy również w obszarze potraw. Wtedy nie przystoi położyć na stołach osób zaproszonych po prostu herbatników i wody mineralnej. W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Warianty usług cateringu

Profesjonalne podmioty oferujące usługi cateringowe zazwyczaj świadczą kilka jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, a więc przygotowanie posiłków na Wigilię, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji komunii, chrzcin lub ślubów. Oferty te są drobiazgowo dostosowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, dlatego wyraźnie różnią się od siebie np. kosztem i różnorodnością posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą wyraźnie komunikować swoje oczekiwania, lecz przy tym być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń różnego typu to jego praca, a doświadczenie uzyskane w tej branży pozwala mu na podpowiadanie rozwiązań, które zadowolą większość naszych gości.

Usługa cateringowa – fenomenalne dania i wykwalifikowana kadra kelnerska

Organizacja dań choćby dla skromnej ilości gości jest ogromnym problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to więc spora oszczędność czasu, który możemy poświęcić na skoordynowanie innych kluczowych aspektów eventu. Jest to też sposobność poczęstowania gości pysznymi potrawami przyrządzonymi przez wykwalifikowanych kucharzy. Trzeba jednocześnie zaakcentować, że istotną cechą posiłków, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko porywający smak, ale również ich prezencja na stole. Prócz tego firmy, które zajmują się obsługą dużych imprez posiadają też własny zespół zawodowych kelnerów.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]