Dowiedz się, komu zlecić sprzątanie grobów Kraków

Chyba żaden z nas nie chciałby, aby groby jego krewnych były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc groby tylko przed najważniejszymi świętami. Na szczęście jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – musimy jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej osobie. Jak znaleźć podobne usługi? Co dzięki nim zyskamy i ile na nie wydamy?

Czyszczenie grobów – gdzie znaleźć?

Anonse firm oferujących czyszczenie grobów łatwo wyszukamy w sieci – musimy wpisać właściwe frazy w Google. Poza tym, firmy tego typu zwykle reklamują się także w okolicy cmentarzy – jeśli dobrze przyjrzymy się słupom z ogłoszeniami, niewątpliwie znajdziemy odpowiednią w naszym przypadku osobę.

Czyszczenie grobów oraz pozostałe usługi

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z niektórych usług proponowanych przez przedsiębiorstwa zajmujące się miejscami pochówku zmarłych najbliższych. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na renowację pomnika, montaż siedzenia na cmentarzu, palenie świeczek lub sadzenie kwiatów. Dostępne jest zamówienie jednorazowej usługi lub wybór współpracy długoterminowej.

Stawki za usługę czyszczenia grobów

Na pytanie dotyczące ceny opisywanych usług niełatwo byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ koszty mogą znacznie różnić się w wielu miastach. W większości krajowych miejscowości na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo w granicach 30 złotych. Dwunastomiesięczna opłata stała wyniesie nas natomiast około czterysta złotych za jeden nagrobek.

Nasze dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]