Unikatowa oferta tworzenia stron Kraków

Funkcjonalność witryn internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale także przyzwyczajeniach klientów – gdy poruszanie się po stronie przysporzy im trudności, od razu przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą towary konkurencji. By zatem strona przyniosła nam oczekiwane zyski, warto zadbać o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie stworzona witryna? Jak zadbać, by internauci nie opuścili jej za szybko?

Projektowanie stron internetowych – na czym się opiera?

Centralną regułą, jaką powinniśmy kierować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów portalu – przyciągną wtedy wzrok internauty oraz nakłonią go do akcji. Prosto osiągnąć to możemy dzięki użyciu zdecydowanych barw, pamiętając jednak o tym, by tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, by główne części strony umieścić na osi, po której porusza się uwaga użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – której agencji zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie nowoczesnej witryny internetowej nie będzie proste. W razie witryny komercyjnej złym rozwiązaniem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. By zyskać gwarancję, iż witryna będzie przynosić korzyści, należy zlecić to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasze dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]