Usługi detektywistyczne cieszą się w naszym kraju popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, znaleźć bezcenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczone biuro detektywistyczne oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera, warunków sprawowania pieczy nad małoletnim czy ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na łatwiejsze uzyskanie cennych danych.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej pomocy?

Z oferty firm detektywistycznych często korzystają osoby chcące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich pomocy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) albo umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Firma detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala w szybki i skuteczny sposób zdobyć kluczowe dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają też praktykę w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport wykonany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.