Spotkania okolicznościowe, które są na ogół istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, śluby bądź komunie, od lat nie są już organizowane w mieszkaniach zaledwie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Obecnie są to wydarzenia, na które zaprasza się często nawet i sto osób. Ewidentne jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama zaplanować menu, a potem przygotować oraz podać dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też pojawił się duży popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – postaw na zawodowych szefów kuchni i kelnerów

Urządzanie zabawy weselnej to wielki stres, wywołany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, wybór dekoracji sali, przygotowanie zaproszeń oraz wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów i przekąsek serwowanych w czasie przyjęcia, a co kluczowe – przygotowanie ciepłego obiadu, który zachwyci gości i zgromadzi ich przy wspólnym stole. na zabawie weselnej powinien mieć doskonałą oprawę. Zaproszeni bowiem oczekują tego, żeby stoły były cudownie przystrojone i prawidłowo nakryte, dania były smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również aby obsługa profesjonalnie donosiła gościom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji zagwarantują wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające profesjonalnych szefów kuchni, managerów i kelnerów, wprawionych w obsłudze imprez zarówno w salach, jak i tych urządzanych na świeżym powietrzu.

Menu wesela ułożysz z propozycji firmy cateringowej

Wesela kierują się swoimi normami, nie tylko w kwestii atrakcji dla uczestników, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe na ogół mają ułożony uprzednio spis sugerowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek dopasowanych do estetyki wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy ewentualnie zdobyć tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem sam skompilować kartę dań z zaproponowanych potraw. Warto jednakże zaznaczyć, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe sugestie i często na prośbę kontrahenta decydują się na przygotowanie indywidualnych kompozycji dań.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]