Zamów catering na imprezę.

Lato obfituje w niesłychanie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe i wydarzenia na świeżym powietrzu, ale w zasadzie każdego dnia w rozmaitych punktach w Polsce odbywają się bankiety, sympozja czy benefisy. Wszystkie te imprezy potrzebują należytej oprawy, której obowiązkowym elementem są profesjonalnie przyrządzane i podane posiłki. Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy świadczącej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne przekąski, profesjonalna obsługa – o cateringu na imprezy

Wybrałeś już punkt, w którym wyprawisz piknik albo masz zarezerwowaną salę na event? To wspaniale!! Teraz trzeba zatroszczyć się o to, by zaproszeni na event goście mieli dostęp do przepysznych przekąsek, gorących dań i napojów. Weź pod uwagę, że podczas prestiżowych bankietów nie można postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu i być przekonanym, że uczestnicy obsłużą się sami. Liczy się cała oprawa – właściwy układ stołów, stylowe akcenty dekoracyjne, a także poprawne rozłożenie zastawy i sztućców. Goście imprezy na pewno docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą serwować im wprawni kelnerzy, a posiłki będą prezentować się na talerzu niczym w modnych restauracjach.

Porady odnośnie posiłków i nie tylko – zalety cateringu na imprezę

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bez wątpienia to, że wynajęta ekipa nie tylko przygotuje apetyczne menu, ale także kompleksowo zadba o całą jego oprawę. Potrawy i zakąski zostaną dowiezione w umówione miejsce, ekipa firmy cateringowej ustawi i nakryje stoliki, a potem profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w czasie bankietu. Na życzenie kontrahenta, na ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom pokazem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, żeby zobaczyć z bliska jak pracują profesjonalni kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od długiego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania detali oferty zasugeruje ona, które zakąski, dania oraz napoje świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasze dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]