Kraków architekt. Zdobądź więcej informacji

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w wygodnym i funkcjonalnym domu, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji. Architekt może wykonać kompleksowy projekt obiektu, a w następnej kolejności aktywnie monitorować rozwój robót, zaplanować renowację domu lub zaproponować aranżację już wybudowanych rezydencji, a także zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

W czym pomoże Ci rzetelne biuro projektowe?

Interesują Cię ciekawe, niespotykane projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się od pozostałych domków w mieście? Potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie praktyczny? Zgłoś się do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z współczesnymi trendami architektonicznymi.

Biuro projektowe – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkalnych i domków jednorodzinnych. Wykonane realizacje obejmują m.in. kawiarnie, pensjonaty, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Organizacja przestrzeni i styl projektu dopasowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również osobistych potrzeb odbiorcy. Nasza pracownia architektoniczna może także opracować plan przestronnych i praktycznych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Nasze dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]