Na https://palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/ znajdziesz aktualną ofertę sali na 18 urodziny w Krakowie.

Na ogół w przypadku urodzin, imienin czy różnych rocznic nie urządzamy żadnych spotkań ze znajomymi i rodziną, traktując ten dzień jak każdy inny. Jednakże są takie kluczowe życiowe momenty, których należyte obchodzenie jest wręcz obligatoryjne, a jednym z nich jest z pewnością osiągnięcie pełnoletności, czyli tzw. “osiemnastka”.

Szukasz lokal na 18 urodziny – niech posiada pojemną salą taneczną

Wraz z nadejściem 18 urodzin wiele się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on zgodnie z prawem oddawać głos w wyborach powszechnych, pić i nabywać napoje alkoholowe, może ubiegać się o stanowiska urzędnicze oraz założyć biznes. Ale kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych kwestiach – dla młodzieży najistotniejsza jest sposobność wyprawienia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w domu będzie się bardzo różnić od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Z tej przyczyny lepszą drogą jest zamówienie sali na osiemnastkę. Często paru przyjaciół decyduje się wyprawić razem imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość pojemnej sali, lecz przy tym umożliwia zredukować jednostkowe koszty. Wybierając miejsce na zabawę urodzinową skoncentruj się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (z trudem wszak można wyobrazić sobie urodziny bez tańca), a także na salach, które współpracują z profesjonalną firmą cateringową, która zapewni najlepsze przekąski imprezowe. Pragniesz się bawić w plenerze? Wynajmij lokal na urodziny z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim duży namiot i urządzić grill.

Lokal na 18 urodziny – wygląd przestrzeni także jest istotny!

Wszyscy mają świadomość, iż zabawa z okazji osiemnastych urodzin to impreza, na której młodzi ludzie nie unikają alkoholu. Zalecamy w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, aby niepełnoletni, a wszak może ich nie brakować pośród zaproszonych, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Właściwy wygląd sali także jest niezmiernie ważny, żeby goście w pełni wczuli się w atmosferę zabawy. Trzeba zatem wybrać salę na urodziny, która zadba o ozdobienie ścian według wskazówek solenizanta, jak również optymalnie rozstawi stoły z posiłkami i napojami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na zabawie urodzinowej znakomicie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na niedużych przekąskach “jeden kęs”, które można skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dobierze menu zarówno do charakteru imprezy, jak i do preferencji i zasobności portfela klienta.

Nasze dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]