Jeśli szukasz więcej wiadomości dotyczących automatycznej obsługi należności, skieruj się w to miejsce.

Prowadzący własne firmy stale poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla dużych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na rozpoznanie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany własny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie napotykają problemy z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla domów wypoczynkowych, firm oferujących usługi oraz biur podróży

Nie jesteś pewien czy robot Flobo to pomocna usługa dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura turystyczne – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różnorodne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji tylko opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]