Znajdź fachowców, którzy wykonają projekty domów drewnianych całorocznych.

Domy z bali to budowlany hit. Nowatorska budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się niezwykle stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – nowatorska konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane to wspaniały pomysł na wybudowanie energooszczędnej posiadłości. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Najważniejsza kwestia – są kosztują one mniej niż klasyczne domki jednorodzinne. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wznoszone z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Z jednej strony zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie budynki. Z drugiej strony dzięki nowatorskim elementom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym architektom

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje zrobione z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami odczuwają istotną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałymi właściwościami termicznymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Ważnym plusem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować także zimą, bo wszystkie roboty realizowane są na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]