Producent okien Małopolska - sprawdź co może Ci zaoferować

Klasyczne okna drewniane są niebywale eleganckie i funkcjonalne. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych budynków po minimalistyczne wille. Z jakich komponentów producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co przesądza o ich popularności?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite efekty estetyczne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są produkowane przy użyciu innowacyjnych metod, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się bardzo efektownie, posiadają błyszczącą powierzchnię, najwyższej jakości uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna miejscowego – na przykład modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Okna drewniane są chętnie nabywane w naszym kraju, ponieważ łączą tradycyjne gatunki z awangardowymi technologiami.

Producent okien drewnianych – zainwestuj w bezproblemowe otwieranie

Producent okien drewnianych przeważnie oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można samodzielnie je pielęgnować. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe schody, świetne do starodawnych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno zdaje egzamin przy remontowaniu zabytków – to element organiczny i zupełnie bezpieczny dla środowiska. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, wytrzymałe i gustowne elementy drewniane.

Nasze dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]