Na pewno chcesz, by w Twoim nowym gniazdku wszystko było takie jak trzeba. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań znaczący wpływ ma zwłaszcza to, który projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych ofert nie powinno jednak być źródłem problemów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić katalogowy szkic. Które wyjście będzie bardziej opłacalne? Na które z nich się zdecydować?

Gotowy projekt – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu znajdziesz mnóstwo projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z małymi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najmocniejszą stroną okazuje się na pewno cena – najprostsze projekty kupimy jedynie za za trochę ponad 2000 PLN. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla klientów, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych nieruchomości. Wybierając podobne rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak nam zależy – zanim go sporządzi, architekt zapyta nas, co jest dla nas najistotniejsze.

Biuro architektoniczne – na jak duży koszt się przygotować?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się jednak znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy się na niego zdecydują muszą przygotować się na koszt około 200 złotych za metr kwadratowy.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]