Odszukaj profesjonalistów, którzy przygotują projekty domów z płaskim dachem

Stropodachy są dla wielu czytelników obiektem sporych wątpliwości. Przyczyn, dla jakich nie obdarzamy ich zaufaniem jest mnóstwo – między innymi względy wizualne, szacunek dla historycznej zabudowy oraz to, że domy z płaskim dachem wielu Polakom przywodzą na myśl architekturę PRL-u. Zupełnie inaczej postrzegają je architekci, którym domy z płaskim dachem umożliwiają wprowadzenie oryginalnych pomysłów. Projekty domów z płaskim dachem cieszą się wielkim uznaniem za granicą, bo tam od paru dziesięcioleci okazują się najchętniej budowanym typem domów. Powoli przekonuje się do nich również młode pokolenie właścicieli w Polsce. Nie może to oczywiście zaskakiwać – takie domy posiadają wszak wiele zalet.

Plusy projektów domów z płaskim dachem

Na dom z płaskim dachem dobrze postawić zwłaszcza ze względu na fakt, że często okazuje się on znacznie ciekawszy od obiektów ze stromym dachem. Dla wielu właścicieli naprawdę istotne okazuje się także to, iż płaski dach pozwala na stworzenie dużego tarasu oraz nasadzenie roślinności. Innym plusem projektów domów z płaskim dachem jest fakt, iż wybudowane w oparciu o nie budynki są bezproblemowe w serwisowaniu, a także potrafią być przyjazne środowisku, zwłaszcza jeśli na dachu będą zamontowane baterie słoneczne.

Projekty domów z płaskim dachem – jak wybrać?

Pamiętajmy, iż projekty domów z płaskim dachem rzutują na wygodę życia ich właścicieli. Przed decyzją o wyborze pomocy danego architekta warto zatem odwiedzić kilka stron i potem wybrać najlepszą z nich. Najważniejsze są rzecz jasna dotychczasowe realizacje projektanta, ale powinniśmy również dowiedzieć się, co myślą o współpracy z nim inni klienci. Dobrze też zrobimy, jeśli architekt współpracuje z firmą, która prędko i dokładnie zrealizuje stworzony przez niego projekt domu z płaskim dachem – przyspieszy to inwestycję i sprawi, iż wszystko przebiegnie bez żadnych problemów.

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]