Dowiedz się więcej o pokryciu dachowym na https://bit.ly/3BVtCWT.

Stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne i betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one rekomendowaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla deweloperów.

Nieskomplikowana instalacja i łatwość dopasowania do dowolnej struktury dachu – nowoczesne blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku pokryć dachowych z wielu przyczyn. Przede wszystkim są znacznie lżejsze niż dachówki ceramiczne, co mniej obciąża strukturę dachui jednocześnie ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko łatwe, ale i mniej czasochłonne niż montaż dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich precyzyjne rozłożenie pochłania na ogół o wiele więcej godzin. Następną znaczącym atutem pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, również bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę da się bez problemu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się rewelacyjnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się też lepszą szczelnością. Oprócz tego łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i zmycie wodą, a w przypadku silnych zabrudzeń jakiś środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić nowoczesne blachodachówki dobrej klasy?

By nabyć blachodachówki wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa firma REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Wyroby te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, rozproszonych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Produktem flagowym REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wyjątkową odpornością na powstawanie porysowań, korozję, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet kładzie nacisk wszechstronną obsługę klienta, więc oprócz własnych produktów dostarcza też akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy włazy dachowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Nasze dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08