Współczesny magazyn powinien być prowadzony w sposób przemyślany i wydajny. Kierowanie procesami przebiegającymi w przedsiębiorstwie znacząco ułatwiają magazynowe systemy informatyczne. Jak technologia może pomóc firmie?

Program WMS – znajdź najlepszy system

Programy magazynowe produkowane przez firmę DataConsult w nowoczesny sposób wspomagają współczesne firmy i pomagają im płynnie administrować przepływem towarów przez magazyn. Na specjalną uwagę zasługują programy logistyczne takie jak Expert WMS, Expert WMS Smart i Centrum logistyczne oraz program Magazynier. System Expert WMS aktywnie wspomaga procesy magazynowe i logistyczne – od momentu przyjęcia i lokalizacji towaru, aż do przekazania go klientowi. Oprogramowanie WMS umożliwia zarządzanie towarem kierując się datami ważności oraz pod względem numeru partii. Dzięki systemom klasy WMS możliwe jest zlokalizowanie towaru, konfekcjonowanie i inwentaryzacja produktów, jak również obsługa kodów kreskowych – zarówno obcych, jak i własnych. Natomiast innowacyjny program magazynowy ExpertAR optymalizuje i automatyzuje procesy przy użyciu technologii okularów Augmented Reality, czyli tzw. rozszerzonej rzeczywistości.

Dlaczego warto zainwestować w program do zarządzania magazynem?

Magazynowy system informatyczny może znacznie obniżyć koszty zarządzania przepływem towarów, jak również podnieść wydajność magazynu. Opracowany przez firmę DataConsult program Magazynier, dedykowany dla rozwiązania Comarch ERP XL, pozwala wykorzystać maksymalnie przestrzeń magazynową i został stworzony dla przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Oprogramowanie magazynowe może być też używane w trudnych warunkach. Program WMS Expert Line RFID jest przeznaczony do używania w pomieszczeniach o wysokim współczynniku zaburzeń elektromagnetycznych. Tego rodzaju program magazynowy daje możliwość drukowania etykiet RFID.