Wyprawy w góry - zobacz pełną ofertę

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym podróżnikiem ceniącym bezpieczne i dobrze przygotowane eskapady w gronie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 szczeble trudności

Organizujemy trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią czynny wypoczynek i zdobyły już minimalne doświadczenie w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla podróżnych wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w wypadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają niezapomniane doznania. Umożliwiają zarazem wcielenie w życie marzeń i poznanie swoich reakcji w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów znających na wskroś naturę górskiego terenu, ale też chętnie dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Nasze dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]