Szukasz akcesoriów sportowych Hummel? Skieruj się na tę stronę.

Osoby trenujące na co dzień są świadome, iż oprócz właściwej odzieży powinny wyposażyć się też w akcesoria sportowe, które przygotuje ich na każde sportowe wyzwanie. Co więc warto mieć zawsze pod ręką podczas treningu na siłowni czy też w klubie fitness?

Plecak, ręcznik, apteczka – praktyczne akcesoria sportowe

Niektóre akcesoria sportowe są niezastąpione, inne będą być może stosowane okazjonalnie, ale niezaprzeczalnie warto, aby posiadać je przy sobie. Niżej wymieniamy listę tych najbardziej przydatnych.
1. Torba sportowa oraz plecak – to bodaj zrozumiałe, iż bez nich żaden sportsmen po prostu nie może sprawnie żyć! W pakownych torbach oprócz stroju na siłownię zmieści się również obuwie i własny sprzęt do ćwiczeń. Niektóre modele toreb sportowych posiadają celowo wyodrębnione komory, w których można odseparować wilgotne albo zabrudzone rzeczy.
2. Ręczniki – zaleca się mieć prywatny, szybko absorbujący wodę ręcznik, który użyjemy w trakcie ćwiczeń lub po prysznicu.
3. Sprzęt treningowy – apteczka z najważniejszym ekwipunkiem i opatrunkami, bidon na wodę, roller do masażu lub pas biodrowy to natomiast akcesoria, które warto posiadać przy sobie nawet wtedy, gdy ćwiczymy we własnym mieszkaniu.
4. Akcesoria odzieżowe, jak bielizna sportowa, skarpety sportowe i czapki – te niewielkie elementy odzieży przyczynią się do tego, że ćwiczenia będą komfortowe również w chłodne dni.
5. Dla trenujących boks czy kick-boxing niezbędne będą akcesoria do sportów walki, jak np. stosowne ochraniacze na piszczele i stopy oraz rękawice i kaski bokserskie. Jak najbardziej, można je wypożyczyć w klubie, jednakże zaleca się wyposażyć się we własne, szczególnie, że cena takich akcesoriów nie jest aktualnie wygórowana.

Wyliczone wyżej akcesoria znajdziemy w ofercie cenionej duńskiej firmy Hummel, która od nieomal stulecia wytwarza artykuły wysokiej jakości, wyróżniające się nieprzeciętną wytrzymałością. Przypominamy, że akcesoria sportowe rekomenduje się zamawiać od autoryzowanych dystrybutorów, w ten sposób mamy pewność, iż kupiony sprzęt to oryginał.

Nasze dane teleadresowe:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]