Tu zaopatrzysz się w lonżę dla konia.

Lonża dla konia to sprzęt popularnie stosowany w czasie lekcji jazdy konnej oraz treningów. Jakiego typu lonże dla konia są obecne w sklepach? Z czego są produkowane te przyrządy i gdzie rekomenduje się je kupić?

Lonża dla konia – typy i jej rola

Lonża jeździecka to dość długa lina, z reguły mająca 5-8 metrów, na której prowadzony jest wierzchowiec w trakcie lekcji jazdy i ćwiczenia technik związanych z utrzymywaniem balansu w siodle, trzymaniem wodzy, dosiadaniem, jak również łapaniem strzemion. Koń prowadzony jest po zarysie okręgu, a lonża służy do nadzorowania zachowania zwierzęcia. Przyrząd ten wykorzystują też woltyżerzy oraz akrobaci cyrkowi do doskonalenia umiejętności i asekuracji przeprowadzanych akrobacji. Lonża przydaje się prócz tego przy hipoterapii. Lonżę jeździecką stosuje się również w trakcie ćwiczeń bez dżokeja – w takim wypadku służy do treningu młodych zwierząt i dostarczenia im adekwatnej porcji aktywności.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od renomowanych marek

Obfity wachlarz przyrządów jeździeckich znajdziesz w bogato wyposażonych sklepach online oferujących profesjonalny sprzęt w rozsądnych cenach. Posiadają one profesjonalne lonże dla konia od znanych producentów – m.in. Harrys Horse, Start czy Jumptec. Interesuje Cię lonża w różowym, turkusowymlub zielonym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade gwarantuje szeroki asortyment produktów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wybrednych użytkowników. W sklepie oferowane są artykuły wytworzone między innymi z nylonu. Lonże wykonane są z przyjemnego w dotyku, miękkiego tworzywa i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]