Sprawdź, gdzie zamówić bryczesy do jazdy konnej.

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, godzin pracy i dużych pokładów cierpliwości, ale też odpowiedniej garderoby, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Szeroki wybór asortymentu znajduje się w sklepie internetowym Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów tam, gdzie nogi dotykają do siodła, dzięki czemu minimalizują zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie wykonane bryczesy do jazdy konnej powinny być ciasne i elastyczne, a zarazem nie ograniczać ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec będzie odczuwał pełną swobodę.

Jak dobrać najodpowiedniejsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być w pierwszej kolejności dostosowane do budowy ciała dżokeja i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy mają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych materiałów dających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, obejmujący też uda i łydki, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one być wyposażone w powłokę termoizolacyjną oraz wodoodporną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Istotne są także walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszenie.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]