Czapraki znajdziesz na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki – budowa i stosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki użyciu odpowiednich materiałów świetnie chłoną wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele uszyte z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, podszyte szybkoschnącym materiałem lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia najwyższy komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły wygodę jazdy. Część modeli została wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają dekoracyjne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]