Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, niemniej jednak także ci, którzy nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Dowiedziono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny oddziaływanie na nasze emocje oraz psychikę. Pomaga się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też ważnym elementem wychowania. Spore korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne umiejętności. Taką opcję daje nam szkoła rysunku prowadzona przez profesjonalnych artystów.

Lekcje rysunku – dla kogo?

Grono odbiorców, do których adresowana jest oferta nauki rysunku, jest bardzo szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o dzieciach, dla których są bodźcem do rozwijania wyobraźni, wrażliwości i umiejętności manualnych. Dużo osób zaczynających naukę rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Gdańsk, Katowice, Poznań czy Kraków. Nie brak także kursów adresowanych do amatorów – tych, którzy zwyczajnie lubią rysować i chcieliby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy przystosowane do potrzeb odbiorców o przeróżnych artystycznych zainteresowaniach. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj plastycznej aktywności. Tylko niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to oczywiście nie jedyne kursy, na jakie można się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego oraz malarstwa cyfrowego (ang. digital painting).

Nasze dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]