Jeśli chcesz zamówić kolczyki z koralem, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/h4ydxj5.

Dlaczego w Twojej szkatule z biżuterią powinny znajdować się kolczyki z koralem? Zbawienne właściwości korali znane są od lat. Mówi się, że zmniejszają nerwowość. Koral pobudzi witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada też właściwości regenerujące: wzmacnia kości, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jakie wybrać?

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali sa najbardziej popularne? Gdzie łowi się najpiękniejsze korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi u wybrzeży Hiszpanii oraz Corallium elatius z rejonu Filipin.

Kolczyki z koralem – do czego włożyć

Kolczyki z korali pasują prawie do wszystkiego i nie są ani przesadnie strojne, ani nadto skromne. Ten rodzaj biżuterii można wkładać codziennie, do zwykłych bluzek i bawełnianych spodni. Świetnie pasują do ludowych stylizacji.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]