Zobacz, gdzie kupić bransoletki z koralikami

Jeśli chcemy mieć wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je w domu. Oczywiście możemy również kupić je w butiku, jednakże nie będą już tak bardzo oryginalne. Dobrze jest posiadać tego rodzaju akcesoria, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najłatwiejszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy stworzyć niepowtarzalną biżuterię.Jak samodzielnie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami techniką Peyote?

Bardziej skomplikowanym sposobem pozwalającym na zrobienie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większego skupienia i dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Jakie są wzory bransoletek z koralikami?

Istnieje niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, po przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie barw.
W dzisiejszych czasach powszechne są wirtualne wzory bransoletek. Dzięki nim, robienie biżuterii staje się o wiele szybsze i prostsze.Jeżeli jednak nie jesteśmy uzdolnieni artystycznie albo nie mamy czasu, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z biżuterią.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]