Szeroką ofertę sklepu jubilerskiego Kraków znajdziesz na https://obraczki.net.pl.

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie kupimy praktycznie wszystko, nadal wiele produktów opłaca się kupować w tradycyjnych sklepach. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady profesjonalisty

Zakup platynowego łańcuszka, broszki lub pierścionka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Toteż, by mieć pewność, iż biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki, możemy przymierzyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli zaś wybierzemy wzór pierścionka trafiający w nasz gust, ale okaże się on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego wymiaru albo wykona nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z rzetelnej pomocy złotnika. Pokaże on, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, ślub czy imieniny.

Sklep jubilerski – naprawa zepsutej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Kluczową z nich jest reperacja zniszczonej biżuterii. Jeśli wypadł nam kamień z kolczyka bądź rozerwał się wisiorek, jubiler szybko i sprawnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni także obwód bransoletki, kiedy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce gratulacje, datę, podziękowania albo inny istotny dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy obdarować kogoś unikalnym upominkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na sygnet bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu posiadamy niepotrzebną bądź niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Nasze dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]