Zobacz kolczyki srebrne serduszka na www.bizutik.pl

Kolczyki serduszka są chętnie nabywanym typem biżuterii dziecięcej oraz damskiej – pasują na każdą okazję, świetnie podkreślają urodę, są również perfekcyjnym pomysłem na upominek. Jakie rodzaje kolczyków występują w sprzedaży? Z jakich materiałów przeważnie są produkowane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – na bale sylwestrowe oraz do szkoły

Motyw serca jest szeroko wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do wytwarzania kolczyków zarówno dla dziewcząt, jak i dla pań. Kolczyki serduszka stanowią delikatne uzupełnienie licznych stylizacji. Produkuje się je zarówno w postaci sztyftów, jak i modeli wiszących. Pierwszy rodzaj kolczyków jest zwykle wybierany na niezobowiązujące okazje – nosimy je na co dzień albo do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie górują nad stylizacją, jedynie niezauważalnie podkreślają naturalne piękno właścicielki. Natomiast długie kolczyki serca mogą być użyte do optycznego wydłużenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki pasują na wieczory w operze, randki czy wesela i wyśmienicie zgrywają się one z wieczorowymi kreacjami. Kolczyki serca dla dzieci sprawdzą się z kolei zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – świetny prezent dla ukochanej osoby

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wykonane ze złota oraz srebra. Popularnością cieszą się również modele pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają niesłychanie wspaniale. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach znajdziemy kolczyki serduszka w kolorze lazurowym czy rubinowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można wręczyć w prezencie członkowi rodziny, między innymi na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież w wielu innych sytuacjach. Podarowane ukochanej osobie – dziewczynie, żonie lub matce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku i miłości.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]