Biżuteria korzystnie wygląda wyłącznie wówczas, gdy jest odpowiednio połączona z pozostałymi ozdobami oraz strojem. Dobranie kolczyków, wisiorka czy pierścionka jest oczywiście możliwe, jednak wymaga sporego poczucia stylu, a często również zakupu dodatkowej biżuterii. Z tego względu o wiele lepszym sposobem będzie zakup kompletu biżuterii – zwykle srebrnej, ale też platynowej lub zrobionej z alternatywnych materiałów. Nabywając zestaw biżuterii zyskamy pewność tego, iż jej różne części za każdym razem będą się dobrze komponowały. O czym pamiętać przy zakupie kompletów biżuterii srebrnej i tej z innych metali?

Jak wybierać komplety biżuterii srebrnej?

Wybierając komplety biżuterii srebrnej, nie zapominajmy, że naszyjniki i pierścionki przede wszystkim muszą korelować z ulubionym sposobem ubierania się. Kiedy nosimy eleganckie stroje, najlepiej dobrać do nich eleganckie wisiorki. Do kreacji bardziej casualowych, dobrym rozwiązaniem okażą się na pewno proste komplety biżuterii srebrnej. Przy zakupie biżuterii powinniśmy oprócz tego przemyśleć, czy kształty ozdób łączą się z kształtem danej twarzy.

Komplety biżuterii srebrnej i – jakie kamienie?

Warto jednak pamiętać, że na rynku znajdziemy tak komplety biżuterii srebrnej, jak i te wykonane z rzadszych kruszców. Na wyjątkowe imprezy niewątpliwie świetnie nadadzą się kolczyki i naszyjniki, zaś na co dzień najlepiej założyć mało krzykliwe srebrne komplety z takimi ozdobami jak cyrkonie bądź kolorowe szkło.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]