Dowiedz się więcej o kolczykach na sztyftach

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również typ mocowania. W sklepach dostępne są różne rodzaje mocowań – między innymi wiszące bigle oraz dyskretne sztyfty. Te drugie to najlepszy zakup dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają ucha. Szczególnie ważna okazuje się także różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich wersje na specjalne imprezy, a także te, które bez problemów można nosić na co dzień.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Dobrym pomysłem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – turkusem czy bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych kreacjach – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z tych samych powodów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych strojów. Do biura warto założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak korzystnie, jak prawdziwe, ale ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]