Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to idealny podarunek dla każdej Polki. Tego rodzaju świecidełka świetnie harmonizują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe cechy optyczne. Połyskują pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz przezroczyste. Mogą wspaniale imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Produkowane są też kolorowe warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie stosownych domieszek można uzyskać poniższe kolory: błękitny, czerwony, oliwkowy, orzechowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często stosuje się cyrkonie, zwłaszcza w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są twarde i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że idealnie pasują do srebrnych sygnetów, bransoletek, jak również zawieszek. Gdzie możemy zaopatrzyć się w biżuterię z cyrkoniami? Ogromny asortyment proponują sklepy internetowe, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wersjach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy parę ruchów myszką i mamy upragnioną i piękną biżuterię. Klientki często wybierają klasyczne kolczyki, jak również te bogato upstrzone cyrkoniami.