Dowiedz się, gdzie nabyć biżuterię srebrną

Jest z nami od tysięcy lat i mimo dostępności różnych innowacyjnych wzorów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie i panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Bez względu na to, które projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Czemu powinieneś kupić srebrną biżuterię?

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii okazuje się niewątpliwie to, że jej używanie pozwala uniknąć różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć też o jego wyglądzie, który łączy się z dość niewielkimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma sporo lat, ale powinniśmy prawidłowo je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją porysować lub uszkodzić w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]