Szukasz wiszących kolczyków? Sprawdź www.bizutik.pl

Kolczyki to jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii. Zakładają je nie tylko kobiety – wzrastającym od lat zainteresowaniem cieszą się także wśród panów, zwłaszcza tych lubiących styl alternatywny. Nie można jednak kwestionować, iż przytłaczająca większość tego rodzaju biżuterii wytwarzana jest z myślą o paniach. Niesłychanie efektowne są w szczególności kolczyki wiszące. Są one bardziej widoczne, a dzięki temu w zdecydowanie oddziałują na to, jak inni odbierają konkretną kreację. To powoduje, iż są nadzwyczaj popularne pośród kobiet w rozmaitym wieku i ubierających się w przeróżnych stylach. Znaczne zróżnicowanie kolczyków wiszących pozwala dobrać je do praktycznie dowolnej garderoby. Jak jednak wybrać wiszące kolczyki najodpowiedniejsze do danej okazji? Na co winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Wiszące kolczyki – zwróć uwagę na ich kształt oraz długość

Kształt kolczyków i ich długość to aspekty w największej mierze rzutują na to, jak ostatecznie będzie postrzegana nasza twarz, stąd należy wziąć je pod uwagę przy doborze wiszących kolczyków. Długie wiszące kolczyki (w sklepach kupimy takie o długości nawet 6-7 centymetrów) wyciągają twarz, z kolei te krótsze sprawiają, iż wydaje się ona bardziej okrągła. Tu duże znacznie ma też kształt kolczyków. Wąskie powodują wysmuklenie owalu, z kolei te bardziej koliste – wręcz odwrotnie. W sprzedaży dostaniemy także kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo postrzegania kształtu naszego oblicza – tutaj bezapelacyjnie powinniśmy napomknąć przykładowo o kolczykach łezkach.

Do jakich stylizacji można nosić kolczyki wiszące?

Poszukując kolczyków wiszących dobrze dostosowanych do konkretnej kreacji powinno się pamiętać, iż są one nadzwyczaj rzucającym się w oczy elementem. W sąsiedztwie innej odznaczającej się biżuterii mogą więc sprawiać wrażenie egzageracji. Toteż rekomenduje się wystrzegać się zakładania ich do masywnych zegarków, wisiorków bądź bransoletek. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się świetnie, jeśli w stroju będą najsilniejszym akcentem – oczywiście pod warunkiem, iż będą współgrały z ubraniem, stylizacją włosów i butami.

Nasze dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]