Dowiedz się, gdzie zamówić transmodulator, wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Modulatory-transmodulatory/Transmodulatory

Jeśli chodzi o jakość otrzymywanego obrazu, nowoczesna telewizja wymaga wykorzystywania wielu elementów, które umożliwią odbiór najróżniejszych programów na naprawdę świetnym poziomie. Jednym z elementów, który z całą pewnością zasługuje na to, aby zwrócić na niego uwagę jest transmodulator – przyrząd o dość tajemniczo brzmiącej nazwie.

Transmodulator – co to jest i kiedy jest stosowany?

Pojęcie to większości z nas zdaje być kompletnie nieznane. Jak się okazuje, transmodulatory mają naprawdę zaskakująco rozległe zastosowanie. To właśnie to dość nieznane urządzenie sprawia, że z jednego źródła sygnał transmitowany jest na kilka ekranów. Co to znaczy? Mając transmodulator, można wyświetlać na przykład reklamę na kilku ekranach jednocześnie. Transmodulatory sprawdzają się więc chociażby w ogromnych przychodniach lekarskich, w których na korytarzach – w różnych miejscach – ulokowane są ekrany telewizyjne sprawiające, że czekanie na wizytę jest bardziej przyjemne. To urządzenie również powszechnie stosowane w galeriach handlowych, w których naprawdę często rozmieszczone są ekrany emitujące rozmaite reklamy. Transmodulator sprawia, że jednocześnie ten sam obraz emitowany jest na paru odbiornikach. Transmodulator można wykorzystywać jeszcze w innym celu – bardzo dobrze wzmacnia sygnał telewizyjny i poprawia jakość obrazu. Używać można go m.in. w domu, gdy z jakiegoś powodu widoczny na ekranie telewizora obraz nie jest idealny.

Transmodulator – jak go wykorzystywać?

Transmodulatory są na ogół urządzeniami w stu procentach niezależnymi. Znaczy to, że nie musimy stosować żadnych dodatkowych szafek. Z całą pewnością jest to bardzo duża wygoda, która powoduje, że korzystanie z tego urządzenia nie wiąże się z małymi choćby trudnościami. Dostępne obecnie transmodulatory cechują się bardzo dobrą jakością, a więc zapewniają pracę na wysokim poziomie. Jednocześnie ich cena jest niewygórowana. W efekcie na korzystanie z transmodulatorów stawia wiele firm i osób.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]