Jeśli chcesz zamówić silnik DC, koniecznie sprawdź https://tinyurl.com/ygycde9b.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki elektryczne od cenionych producentów

Istniejąca od przeszło dekady na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników DC, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się wyjątkową solidnością i żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie i kriogenice.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Nasze dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]