Więcej o skrzynce telekomunikacyjnej na telmor.pl

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – określają to odpowiednie ustawy. Na rynku wyróżniamy wiele ich typów, których struktura musi być dostosowana na każdą ewentualność. Jak dzielimy skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz nieruchomości i na powietrzu

Skrzynka telekomunikacyjna musi być zbudowana z wytrzymałego surowca i dodatkowo umożliwiać docieranie sygnałów Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz nieruchomości, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, jak również ekstremalne warunki. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – takie jak światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, rozgałęźniki. Komponenty wewnątrz skrzynki możemy przyłączyć m. in. na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – zachowaj porządek w środku szafki

Ważnym elementem jest również ochrona przed dostępem osób niepowołanych do wnętrza szafki. W tym celu stosuje się wzmocnione zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne ze względu na dzieci. Nie zapominajmy także o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu wykorzystuje się profesjonalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do swoich potrzeb.

Nasze dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]